JEDNODUCHÝ ŽIVOT?

Život je komplikovaný. Neustále spěcháme a zařizujeme spoustu věcí. Nemáme čas zastavit se, natož chvíli vydechnout...

Jenže co se stane, když zjistíme, že to jde i jinak? Že lze žít život, ve kterém má spokojenost, štěstí a radost z práce jednoznačně navrch?

Co se stane, uvědomíme-li si, že většinu stresu, starostí a frustrace si působíme sami?

Právě o tom je Život bez starostí...

PŘIDEJTE SE K 6315 SPOKOJENÝM ČTENÁŘŮM!

Kdo je Leo Babauta?

autor knihy, bloger, propagátor jednoduchosti

Příběh Lea Babauty je takřka neuvěřitelný. Ještě před pár lety byl unavený člověk zahrabaný až po uši v dluzích, docházel do tří zaměstnání, bojoval s nadváhou a kouřením, musel uživit ženu a šest dětí, se kterými žil na ostrově Guam, ... zkrátka byl zahlcen starostmi. Jednoho dne se však rozhodl, že chce žít svůj život jinak. Uvědomil si, že změny lze dosáhnout jedině postupným budováním nových návyků a pustil se do toho. Postupně Leo přestal kouřit, začal cvičit, běhat, splácet dluhy, jíst zdravě, ..., zbavovat se zbytečných závazků, zjednodušovat si život. A hlavně — o své úspěchy i neúspěchy se začal dělit s čtenáři. Dnes je Leo autor řady světových bestsellerů a jeho blog zenhabits.net má již stovky tisíc pravidelných čtenářů.

Co říkají čtenáři?

Proč knihu doporučuji k přečtení: - Velice čtivě a srozumitelně napsaná. - Kniha není dlouhá, přesto obsahuje velké množství zajímavých myšlenek. - Mnohé kapitoly vybízejí k hlubšímu zamyšlení. - Překlad do CZ od Pavla Říhy a jeho kolegů zaručuje kvalitu.

Vladimír Dědekbloger

Po přečtení knihy „Život bez starostí“, jako by mne polili živou vodou. Leo Babauta to přesně napsal tak, jak to vnitřně cítím já. A ještě to precizně zformuloval a zdůvodnil. Teď už se vůbec nesnažím více se zorganizovat, žiju v přítomném okamžiku a pocit klidu, radosti a spokojenosti zesílil.

Miloslav Gáfforgaffor@zoznam.sk

Počas čítania si postupne začnete všímať, koľko absurdít sa v dnešnej uponáhľanej spoločnosti odohráva, zamyslíte sa nad tým, ako je to vlastne s úspechom, tiež sa dozviete koľko nespokojnosti nás stoja nereálne plány a očakávania. Zistíte, ako dosiahnuť bezstarostnú prácu, vzťahov i rodičovstva, …a možno sa aj vy rozhodnete a začnete žiť život bez starostí.

Rastislav Lamošzivotnyuspech.eu

Když jsem tuto ani ne stostránkovou knížečku četl, cítil jsem motivaci něco změnit. Ano, ten text je dobře napsán (a přeložen). Ano, jsem zastáncem umírněného minimalismu, takže s mnoha názory jsem se již setkal a mohu je potvrdit. Ano, i tak mě několikahodinová četba Života bez starostí pohltila a obohatila.

René Nekudarenenekuda.cz

NYNÍ NAVÍC SPECIÁLNÍ BONUS

Spolu s knihou zdarma dostanete BONUSOVÉ VIDEO a v něm jednoduchý postup, jak můžete získat ročně minimálně 88 hodin času navíc. Video jsou stručné a jde rovnou věci. 

BONUSOVÉ VIDEO LZE ZÍSKAT ZDARMA JEŠTĚ

Proč jsem knihu přeložil?

Pavel Říha, překladatel Lea Babauty na zenhabits.cz, autor Školy návyků

Při čtení Života bez starostí si začnete všímat, kolik absurdit se v dnešní uspěchané společnosti odehrává, zamyslíte se nad tím, jak je to vlastně s úspěchem, dozvíte se, kolik nespokojenosti nás stojí nereálné plány a očekávání, zjistíte, jak dosáhnout bezstarostné práce, vztahů i rodičovství, … a možná, že se i vy rozhodnete a začnete žít život bez starostí stejně, jako jsem se před pár roky rozhodl já.

♥︎ 2014 Pavel Říha,  zenhabits.cz | kontakt@zenhabits.cz | Ochrana údajů