ODKLÁDÁTE VĚCI?

Co kdybyste získali díky drobné změně energii přestat věci odkládat a dosahovat nečekaných výsledků?

Ebook Stop prokrastinaci je efektivní návod, jak můžete přestat s odkládáním naždy.

I pár drobných kroků, když se sečtou, má moc změnit život k nepoznání. Zažijete pocit neuvěřitelné energie a radosti ze splněných výzev, stejně jako jsem ho zažil já.

297 Kč

PŘIDEJTE SE K 1340 SPOKOJENÝM ČTENÁŘŮM!

A doporučte knihu také přátelům...

Proč jsem pro vás knihu vydal?

Pavel Říha, autor Školy návyků

Před lety mi zkrachovalo podnikání, dostal jsem se do stádia vyhoření, vstával ve tři odpoledne, odkládal jsem důležité věci, válel se a celé dny koukal na filmy... nic mi nedávalo smysl a nevěděl jsem, co chci dělat. Až jsem si jeden den řekl: Takhle to dál nejde! Náhodou se ke mně dostal jeden článek od člověka jménem Leo Babauta. No a tenhle článek mi doslova změnil život. Pochopil jsem, že pokud se chci dostat ze dna, musím krok za krokem změnit svoje návyky. Svůj osobní život jsem od základu změnil, zároveň jsem 22x násobil svůj příjem a objevil skrytou energii žít svůj život naplno. Nyní věřím, že to samé možná čeká vás po přečtení ebooku Stop prokrastinaci. Není třeba převést do praxe vše. Vím to z vlastní zkušenosti - někdy stačí málo a začnou se dít zázraky.

NYNÍ NAVÍC SPECIÁLNÍ BONUS

Spolu s knihou zdarma dostanete BONUSOVÉ VIDEO a v něm jednoduchý postup, jak můžete získat ročně minimálně 88 hodin času navíc. Video je stručné a jde rovnou věci. 

♥︎ 2014 Pavel Říha,  zenhabits.cz | kontakt@zenhabits.cz | Obchodní podmínkyOchrana údajů