2015, ROKEM ZLOMU?

Možná, že rok 2015 pro vás bude rokem změny: co kdybyste udělali jen pár drobných kroků a získali díky nim energii přestat věci odkládat a dosahovat nečekaných výsledků?

Ebook 52 kroků ke změně je tento týden zdarma (jako vánoční dárek).

I pár drobných kroků, když se sečtou, má moc změnit život k nepoznání. Já sám jsem to zažil a přeji i vám, ať je rok 2015 tím nejlepším rokem vašeho života!

Původní cena
149 Kč

PŘIDEJTE SE K 9761 SPOKOJENÝM ČTENÁŘŮM!

A doporučte knihu také přátelům...

Proč Vám dávám knihu zdarma?

Pavel Říha, autor Školy návyků

Před lety mi zkrachovalo podnikání, dostal jsem se do stádia vyhoření, vstával ve tři odpoledne, odkládal jsem důležité věci, válel se a celé dny koukal na filmy... nic mi nedávalo smysl a nevěděl jsem, co chci dělat. Až jsem si jeden den řekl: Takhle to dál nejde! Náhodou se ke mně dostal jeden článek od člověka jménem Leo Babauta. No a tenhle článek mi doslova změnil život. Pochopil jsem, že pokud se chci dostat ze dna, musím krok za krokem změnit svoje návyky. Svůj osobní život jsem od základu změnil, zároveň jsem 22x násobil svůj příjem a objevil skrytou energii žít svůj život naplno. Nyní věřím, že to samé možná čeká vás, když podniknete jen několi kroků z knihy 52 kroků ke změně. Není třeba převést do praxe vše. Vím to z vlastní zkušenosti - někdy stačí málo a začnou se dít zázraky.

NYNÍ NAVÍC SPECIÁLNÍ BONUS

Spolu s knihou zdarma dostanete od Pavla Říhy praktický video trénink o tom, jak vykročit do roku 2015 správnou nohou. Videa jsou stručná a jdou rovnou věci. Stáhněte si proto ebook i s bonusem včas.

♥︎ 2014 Pavel Říha,  zenhabits.cz | kontakt@zenhabits.cz | Ochrana údajů